Yeah Baby!

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

T3, sadece klasik bir Volkswagen modeli değil!

Seçim sonuçları bütün kanallarda ayrı yüzdelerle çarşaf çarşaf yayınlanıyor. Bu rakamların doğruluğunu kontrol eden bir sistem T3. Sisteme mail adresinizle kayıt olmak ve tutanaklardaki bilgileri sisteme girmek gerçekten çok kolay. Kendi sitelerindeki tanıtım yazıları da şöyle;

"Oy ve Ötesi gönüllüleri tarafından toplanan ıslak imzalı tutanaklar, taranarak T3 sistemine aktarılıyor. Aktarılan tüm tutanaklar, Türkiye'nin dört bir yanından görüntülenebiliyor. Yani seçim gecesi bilgisayar başında olan herkes T3 sistemine kişisel parolalarıyla girerek önlerine rastgele gelecek olan tutanakların üzerindeki sayıları sisteme girecek. Her bir tutanak, sistem tarafından rastgele seçilmiş 3 kişi tarafından sisteme girildikten sonra DOĞRU olarak işaretlenecek. T3'ün 3 KADEMELİ BİR KONTROL MEKANİZMASI sayesinde, insan gözünün yapma olasılığı olan hataların önüne geçiliyor. Sisteme %100 doğrulukla girilecek olan sonuçlar SEÇSİS'in sonuçlarıyla karşılaştırılabilecek."

Yönetimlerin oluşmasıyla ilgili tek aracımız bir tek oyumuzken, verilmiş oyların doğrulamasını yapmak da o oyun korunması için en gerekli adım. Haydi kayıt olun ve 1-2 tutanak bile olsa sisteme girin.

T3'e kayıtlıysanız buraya, T3'e kayıt olmak için de buraya buyrun.