Yeah Baby!

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Güzel bir gün.

Dün güzel bir gündü. Yorucu ama güzel. Fazla makyaj yapmayan bir hatun olarak makyaja tutkun, çok renkli 17 kadınla birlikteydim.

Süte beraber bırım bırım dediğim, barbisinin saçlarını acımasızca yıkadığım bebeklik arkadaşım Buket, 2011'den beri makyajla bir başka ilgileniyor. Bugün makyajla ilgili 500'den fazla yazısı ve binlerce takipçisi var.


Buket ve iki gün önce tanıştığım ortağı Ebru, az aşina olduğum makyaj ve blogger dünyasının önemini anlamamı sağlayacak çok doygun bir etkinlik düzenlediler. Rengini bul diyerek davet ettikleri 15 makyaj ve güzellik bloggerını, Türk kozmetik dünyasının önemli isimleriyle biraraya getirdiler.


Ben de Buket'in ricası üzerine etkinliği fotoğraflamak için oradaydım.

Ortakların 1 ayda organize ettiği sponsorluk anlaşmaları sonrası 30un üzerinde firmadan tüm makyaj sevenlerin gözlerini büyütecek güzellikte hediyeler, bavullarıyla gelen bloggerlara verildi. Bazı firmalar da tanıtımlarını yapabilecekleri bir ortam bulmuş oldu. Şimdi bu 17 makyaj tutkunu kadın, kendilerine verilmiş bu hediyeleri deneyip, deneyimlerini bloglarında paylaşacaklar.


Ben de senelerdir bir girip hemen çıkış yaptığım blog dünyasına onlara teşekkür mahiyetinde bir giriş denemesi daha yapıyorum.


Beni hiç tanımamalarına rağmen en renkli pozlarını benimle paylaşmaya hiç çekinmeyen tüm rengini bul davetlilerine çok teşekkür ederim. Yorucu günümü mükemmel renklendirdiniz. Tekrar görüşmek ümidiyle. :)

Buket - Bir Buket Kozmetik

Ebru - Hayatı Makyajla

Hümeyra - Makyaj Odası

Gülnur - Güzellik dolabı

Nihan - Şans Böceği

Buse - Zor be anne

Gizem - make up by Gizem Akgüneş

Elif - Bademle Buduk

Gamze - Gamze Ekşi Vlog

Nesrin - Hayat Reçeli

Filiz - Makyaj Kelebeği

İrem - Audrey'nin Şekerleri

Pınar - Pınarla Hayat

Yasemin - Life of Yasmina

Ümmühan - Ümmühan Çelikel

Duygu - Makyaj Dünyam

Neşe - GasteTV

#birbuketkozmetik #hayatımakyajla #hayatimakyajla #makyajodasi #guzellikdolabi #güzellikdolabı #şansböceği #sansbocegi #zorbeanne #gizemakgunes #GizemAkgüneş #BademleBuduk #GamzeEkşi #GamzeEksi #Hayatreçeli #hayatreceli #makyajkelebegi #Makyajkelebeği #Audreyinşekerleri #Audreyinsekerleri #pinarlahayat #pınarlahayat #lifeofyasmina #ÜmmühanÇelikel #UmmuhanCelikel #MakyajDünyam #makyajdunyam #makyaj #makeup #etkinlik #kadın #güzellik #guzellik #blog #kozmetik #renginibul #renginibul